VORTEX A949 - SILNIČNÍ 4X4 - 1/18

Sdílet na facebooku Sdílet na Twitteru
Plně proporcionální auto s pohonem 4WD v měřítku 1/18 na frekvenci 2,4Ghz.
Cena: 2499 Kč
Zboží není momentálně skladem

Další informace

Obj. číslo: RC16812
Rozměry balení: 25x18x7 cm (DxŠxV)
Pohlaví: uni
Výrobce: RCobchod
Základní údaje
Konstrukce Silniční
Měřítko 1/18
Hmotnost 550 g
Vhodný ven ano
Vhodný do interiéru ano
Typ motorů stejnosměrné
Rychlost 30 km/h
Nabíjení
Kapacita akumulátoru 1100 mAh
Napětí akumulátoru 7,4 V
Typ akumulátoru Li-Po
Doba jízdy 15 min.
Ovládání
Dosah 200 m
Konstrukce ovladače Pistolový
Frekvence ovládání 2,4 Ghz
Další funkce
Plynulá regulace rychlosti ano
Plynulá řízení zatáčení ano
Voděodolnost (stříkající voda) ne
Vodotěsnost (potopení) ne

Nový produkt modelu závodních aut VORTEX z dílen WL TOYS v měřítku 1/18 jsou tady. Malý, ale velmi živý model inspirován legendárním výrobcem Rc modelů Losi pro maximální zábavu a minimální údržbu. Pohon všech 4 kol s předním i zadním diferenciálem, ideální světlá výška a výborný ovladač 2.4GHz dělají tento model ideální jak výbavou, tak i cenou.

Díky malé velikosti je snadné si vzít tento model kamkoliv s sebou. Nenechte se zmást malým rozměrem a váhou tohoto modelu - tento model “trhá asfalt” kudy jede. Auto je na elektřinu, poháněno baterií, což zajišťuje jeho tichý chod. Navíc nemusíte řešit problémy s palivem, což je pro hodně uživatelů rozhodující. S tímto malým modelem můžete jezdit jak doma, tak i venku.

Jeho použití je velmi jednoduché. Model je perfektní jak pro začátečníky, pokročilé, tak i dostatečně rychlé pro zkušené závodníky, kteří budou tímto modelem mile překvapeni. Rádiový systém 2.4 GHz je ovládání RC modelů nové generace se spoustou výhod, oproti starším rádiovým ovladačům na nižších frekvencích. Používání rc sady na 2.4 GHz vás dostane mimo jakékoliv rušení jinými elektronickými zařízeními na vašem modelu, jako jsou např. motor, elektronický regulátor rychlosti, serva, případně odrazů signálu od kovových prvků nebo jiných ovladačů, což jsou běžné problémy starších ovladačů. 2.4GHz má také mnohem rychlejší odezvu a přesnější ovladatelnost. Je také možno provozovat vice modelů najednou bez rušení signálu.

RC modely Vortex jsou vybaveny Li-Po akumulátorem, nikdy nevybíjejte akumulátor do úplného dna, je třeba jej držet nabitý. Doporučujeme přikoupit Lipo alarm pro signalizaci hraničního vybití.

K modelu lze také přikoupit náhradní akumulátor 1100mAh.

Obsah balení

  • Pistolový ergonomicky tvarovaný 2.4Ghz ovladač
  • Složený model připraven k jízdě
  • Li-Po 7,4V 1 100mAh baterii
  • Nabíječ baterie
608 122 078
eshop@eukont.eu
Internetový obchod Eukont